Czy można żyć jedynie z promocji sklepowych?

Sprawdź pomocną aplikację Ding! Najnowsza aplikacja lista zakupów doskonale się sprawdza podczas zakupów!

Mamy ciekawą propozycję, która nam pokazuje jak można oszczędzać na zakupach. Pojawia się informacja od 40-latki, która właśnie nauczyła się żyć z promocji. Każdego dnia o 4:30 mieszkanka Birmingham budzi się, by sprawdzać najlepsze promocje w marketach. Dzięki temu nie płaci za swoje zakupy a co dodatkowo ważne będzie można na nich zarobić.

Kupony rabatowe - sposób na życie

Cal Holder to postać, która nauczyła się kolekcjonować i mądrze wykorzystywać kupony. W ten sposób uczyniła swój sposób na życie i zwolniła się z pracy. Nie korzysta z pomocy socjalnej, ale jest w stanie poradzić sobie z życiem właśnie dzięki możliwości stosowania różnych promocji.

Codziennie po pobudce przez około 20 minut przegląda w telefonie jak wyglądają nowe promocje i stara się zapamiętać te wszystkie najlepsze pojawiające się oferty. Jest ona oszczędna w taki sposób, że będzie w stanie na miesięcznych zakupach dzięki cash- back nawet zarobić około 15 funtów. Kupuje towary w promocji co sprawi, że więcej zarabia niż będzie na nie wydawać.

Promocje spożywcze

Kolejna podejmowana metoda działania to odwiedzanie supermarketów w godzinach szczytu, gdy ludzie zostawiają w wózkach paragony z kuponami i to już duża szansa na dodatkowe pieniądze, które będzie można zaoszczędzić. W ciągu zeszłego roku mieszkanka Wielkiej Brytanii w ten sposób uzyskała około 960 funtów. Uwagę jej osoby przyciągają również darmowe upominki.

Na początek zaczęła ona zbierać kupony w roku 2010, gdy była bez pracy. Wprowadziła się wtedy do znajomego i nie chciała być utrzymywana. Dzięki kuponom udało się jej uzyskać nawet 176 puszek fasolki. To właśnie zapas starczył jej na cały rok. Innym razem w jednym ze sklepów była w stanie zakupić ubrania warte 17 funtów za jedynie 2 funty. Tabletki do zmywarki warte 10 funtów za jedynie 20 pensów. Jak mówi Pani Holder była w stanie w ten sposób zmniejszyć swoje domowe rachunki mniej więcej o około 90 procent. W ten sposób była rzeczywiście wstanie pokazać, że da sie żyć promocjami sklepowymi i nawet będzie można zrezygnować z pracy a i tak będzie szansa na to, by godnie żyć.

Autor

Daria Sowińska

Redakcja zdrowewarzywko.pl