Czy można żyć jedynie z promocji sklepowych?

Mamy ciekawą propozycję, która nam pokazuje jak można oszczędzać na zakupach. Pojawia się informacja od 40-latki, która właśnie nauczyła się żyć z promocji. Każdego dnia o 4:30 mieszkanka Birmingham budzi się, by sprawdzać najlepsze promocje w marketach. Dzięki temu nie płaci za swoje zakupy a co dodatkowo ważne będzie można na nich zarobić.

Kupony rabatowe - sposób na życie

Cal Holder to postać, która nauczyła się kolekcjonować i mądrze wykorzystywać kupony. W ten sposób uczyniła swój sposób na życie i zwolniła się z pracy. Nie korzysta z pomocy socjalnej, ale jest w stanie poradzić sobie z życiem właśnie dzięki możliwości stosowania różnych promocji.

Codziennie po pobudce przez około 20 minut przegląda w telefonie jak wyglądają nowe promocje i stara się zapamiętać te wszystkie najlepsze pojawiające się oferty. Jest ona oszczędna w taki sposób, że będzie w stanie na miesięcznych zakupach dzięki cash- back nawet zarobić około 15 funtów. Kupuje towary w promocji co sprawi, że więcej zarabia niż będzie na nie wydawać.

Promocje spożywcze

Kolejna podejmowana metoda działania to odwiedzanie supermarketów w godzinach szczytu, gdy ludzie zostawiają w wózkach paragony z kuponami i to już duża szansa na dodatkowe pieniądze, które będzie można zaoszczędzić. W ciągu zeszłego roku mieszkanka Wielkiej Brytanii w ten sposób uzyskała około 960 funtów. Uwagę jej osoby przyciągają również darmowe upominki.

Na początek zaczęła ona zbierać kupony w roku 2010, gdy była bez pracy. Wprowadziła się wtedy do znajomego i nie chciała być utrzymywana. Dzięki kuponom udało się jej uzyskać nawet 176 puszek fasolki. To właśnie zapas starczył jej na cały rok. Innym razem w jednym ze sklepów była w stanie zakupić ubrania warte 17 funtów za jedynie 2 funty. Tabletki do zmywarki warte 10 funtów za jedynie 20 pensów. Jak mówi Pani Holder była w stanie w ten sposób zmniejszyć swoje domowe rachunki mniej więcej o około 90 procent. W ten sposób była rzeczywiście wstanie pokazać, że da sie żyć promocjami sklepowymi i nawet będzie można zrezygnować z pracy a i tak będzie szansa na to, by godnie żyć.

Autor

Daria Sowińska

Redakcja zdrowewarzywko.pl